Про нас

«НАСТРОЙЩИК» ГОЛОСІВ
Українець Павло Тютюнник розкрив секрет італійського бельканто (у перекладі з італійської «прекрасний спів»). Це треба всім, бо коли голос на місці, душа на місці. Душа співає. Людина щаслива. Вона живе по-справжньому, починає розвиватись, бо немає страху. Вона стає талановитою у всьому. Бо поки співається, поки й живеться… Це формула справжнього життя, а якщо душа не співає, все інше – суєта, несправжнє життя. Треба бити на сполох! Бо ми є в раю, а не знаємо й не усвідомлюємо цього, наче й не живемо.

Професор Павло Тютюнник

Професор Павло Тютюнник

Тепер усі поспішають до чарівної Макіївки, бо там живе «настройщик» голосів. Якщо Ви бажаєте мати справжній голос, професійний вокал, Вас чекають у Центрі постановки голосу «Українське бельканто».
Після гучних виступів його учнів у Києві – «Донбаського Карузо» Леоніда Сергієнка і переможця Першого «Х-Фактору» Олексія Кузнєцова – стало зрозумілим, що в Україні трапилося диво, а саме: українець розкрив секрет італійського бельканто і всіх існуючих «бельканто» разом. Про це яскраво засвідчила практика, а вона – суддя усім теоріям.
Деякі теоретики можут не погоджуватись з автором цього відкриття Павлом Васильовичем ТЮТЮННИКОМ, керівником Першого і Єдиного в Україні Центру постановки голосу «Українське бельканто», (що на Донбасі, у чарівній Макіївці), у минулому випускника вокального факультету Донецької консерваторії, відмінника освіти України.
Але коли його учні, не маючи навіть середньої музичної освіти, вступали до Віденської консерваторії і Віденської музичної академії на вокал, це про щось, мабуть, свідчить!

Відкрито нове джерело людського голосу: мембрана у нижньому кінці трахеї. Відкрито бронхіальне параджоксальне дихання. Випрацювана практична методика.
Як все це «включити» у кожній пересічній людині? Це – той самий спів «на опорі», якого всі шукають. Це – спів тим самим «італійським», «критим» тоном. Це – той голос, яким співають усі видатні співаки світу: Карузо, Ланца, Солов’яненко і т.д. На першому ж уроці включається новий голос, розширюється його діапазон.
Розкрито секрет так званої «природної постановки» голосу. А щодо діапазонів, то учні Центру перекрили усі існуючі вокальні рекорди. Якщо найширший, зафіксований в історії вокалу діапазон, мала Імма Сумак (4 октави), то серед учнів Павла Тютюнника є співаки з більшим діапазоном.
Якщо в історії вокалу найвища нота була в діапазоні солістки Гранд-Опера Мадо Рабен (Париж). Це була нота «ре» 4 октави, то учениця Павла Васильовича Наталя Рибальченко має «фа» 4 октави, а Вероніка Стрельцова має «соль» 4 октави. Саме 4-ої, не 3-ої октави!
Отакі чудеса! Мабуть, настав для них час.
А зараз з усіх кінців України бажаючі розкрити свою природу, свій неповторний голос, отримати крила, бо щоб голос заспівав, треба, щоб душа заспівала… А для цього потрібно подолати в собі страхи та комплекси. Цим і займаються в Центрі постановки голосу «Українське бельканто», тому бажаючі їдуть у чарівну Макіївку.

Маестро Тютюнник один раз на місяць приїздить до Києва, де проводить майстер-класи. Приходьте. Ви отримаєте новий голос і нове знання. Це потрібно не лише початківцям, а й людям, які уже співають, – професійним співакам. На першому ж уроці вони розв’язують свої проблеми, бо відбувається психокорекція особистості, «настройка».

ПАВЛО ВАСИЛЬОВИЧ – «НАСТРОЙЩИК» ГОЛОСІВ!

НЕ БОЙСЯ!

Професор Павло Тютюнник

Професор Павло Тютюнник

Когда-то у наших предков было 40 заповедей, и первая из них, самая главная, звучала: «Не бойся!». Когда она не выполнялась, в душе оставался наименьший страх, все остальные 39 заповедей не работают, жизни нет, а есть суета и томление духа. Единственное, что мы хорошо умеем делать, – это бояться.
Страхи – почва для любой власти, а власть человека над человеком – самое страшное зло, поскольку она есть полной противоположностью истинных взаимоотношений между людьми, а именно: взаимного уважения и взаимного служения, святого служения, когда все служат всем, потому что все мы – братья и сестры, потому что все мы – семья единая. Все мы – Род наш, красный и прекрасный, где каждый – неповторимый, незаменимый, бесценный для Рода, для Мира, для Живого Бытия. Все мы – любимые дети Рода своего, Земли и Неба. Каждый с неповторимой миссией и неповторимым ароматом души – как тот аленький цветочек.
Человек – это таинственный аленький цветок в Райском Саду, сияющий красотой, излучающий неповторимый аромат, а еще – творящий и преобразующий этот мир по закону пения души. Душа поет – человек живет! Давайте жить припеваючи!!!

«ЦЕ ТРЕБА ВСІМ!»
Психокорекція особистості за допомогою співу
Саме так висловився один відомий бізнесмен, політик і меценат на адресу нової школи постановки голосу «Українське бельканто», яку випрацював керівник першого і єдиного в Україні Центру постановки голосу «Українське бельканто» ПАВЛО ТЮТЮННИК.
«Тут у вас будуть займатися і мер міста, і всі його помічники. Я сам буду приходити до вас на заняття», – сказав він і за свій кошт влаштував Центр.
Такою була його реакція на ті досягнення, з якими його ознайомили. А досягнення і справді фантастичні. Учні Центру постановки голосу почали перемагати в численних вокальних конкурсах, вступати в кращі консерваторії: Москва, Київ, Одеса і навіть Відень.
Серед його учнів – переможець першого «Х-Фактора» Олексій Кузнєцов. Колишній шахтар, а нині «Донбаський Карузо» Леонід Сергієнко (тенор-бас; діапазон 3 октави).
У ЧОМУ Ж СПРАВА?
Українцем Павлом Тютюнником відкрито таємницю бельканто, а разом з нею, мабуть, і секрет «усіх бельканто» («бельканто» з італійської – прекрасний спів).
Відкрито нове джерело людського голосу: мембрану у нижньому кінці трахеї;
Відкрито парадоксальне бронхіальне дихання;
Відкрито стан «коли співається».
Випрацювана методика, яка все це залучає до процесу співу у кожній без винятку людині.

Маестро Тютюнник відкриває «новий голос» на першому ж уроці, а далі залишається тільки закріпити й розвинути знайдене.
Голос на місці – душа на місці!
Тебе чує Всесвіт!
Ти – є!
Це гармонійний стан – «коли співається».
Це – РАДІСТЬ! РАДІСТЬ БУТТЯ!!!
А в гармонійному стані і сама людина, і всі її справи гармонійні, бо завдяки постановці голосу відбувається психокорекція особистості.
Ти – бізнесмен? Отримай голос! Станеш геніальним бізнесменом! Ти – математик? Ти – шахматист? Ти – художник? А, може, спортсмен? І т.д. Аналогічно: ти стаєш успішним!.А якщо захочеться бути співаком, матимеш для цього диво-голос – «справжній італієць». А краще – «Українське бельканто» – спів без страху, польоту уві сні і наяву.
Маестро Тютюнник щомісяця проводить у Києві свої майстер-класи.

Договор об общих условиях создания и доверительного управления имуществом общего фонда банковского управления